Co nabízím

CO ANO A CO NE

Jistě jste při plánování svatby zvažovali hodně variant průběhu svatebního dne a občasně jste měli v ruce kalkulačku. Pokud máte neomezený rozpočet, tak asi Váš svatební den organizuje svatební koordinátorka a máte to vyřešené. Možná jste již zhlédli desítky nádherných svatebních videí, které nadchly svými zpomalenými záběry, zvýrazněnou barevností, podkreslenou hudbou a střihem, někdy ze svatby vznikne jen krátký hudební videoklip. Jsou to opravdu již filmová díla a i vy se budete muset aktivně podílet na realizaci natáčení, přípravy před natáčením a v průběhu natáčení. Takovýto klip nelze zhotovit ani rychle ani levně. Opravdu cena v desítkách tisíc je opodstatněná, jelikož práce nekončí natočením několika kamerami, dronem, dosvícením, profesionálním vybavením a několikahodinovým digitálním zpracováním na počítači. Pokud toužíte po takovémto svatebním klipu, ještě chvíli klikejte na internetu a vybírejte z bohaté nabídky ostatních svatebních kameramanů a fotografů. 

Ale pokud jste se rozhodli, že nebudete vybírat svatebního hosta pro natočení a zároveň by bylo dobré mít natočený svatební den za přijatelný peníz , tak jste zde dobře a můžete číst dále. 

Po mnohaleté zkušenosti s natáčením svatebních dnů upřednostňuji zaznamenání všech důležitých okamžiků v tomto dni dokumentárním záznamem, nikoliv sestříháním do klipu nebo krátkého filmu. Při zhotovení klipu musí střihač vyřadit záběry, které se mu nehodí do koncepce. Proto volím variantu dokumentárního natočení, aby se mohli podívat na celek i ti, kteří se nemohli dostavit, nebo svatbu nemohli vidět, jelikož byli na jiném místě nebo okamžik propásli. Největší výhodou zadokumentování průběhu tohoto dne s minimálním vystřihováním je, že i při opakovaných shlédnutích nacházíte nové detaily a porovnáváte co se od té doby změnilo a jak to vlastně probíhalo. Zůstane tak zachováno i to co by se do klipu nevešlo nebo nehodilo.

Záznam je převeden do pc programu a uložen na USB . Natočený záznam není nikdy nikde z mé strany uveřejňován. 

Jistě máte ještě řadu otázek co vás napadají, ale nechci
zde rozepisovat všelijaké varianty , nejlepší je zavolat nebo se zeptat emailem a dořešit co Vás ještě zajímá. Je to vždy na dohodě.

Děkuji za dočtení až sem.